חגיגות ימי הולדת לילדים

queen, queen, chess, game, crown

הילדים שלנו גדלים יותר מהר משהיינו רוצים להודות. ככל שהם גדלים, כך הם גם לומדים על כל האפשרויות המוצעות להם מהעולם והטעם שלהם מתעדכן. בכל הקשור לחגיגות ימי הולדת לילדים, הם רוצים יום הולדת חלומי ומרגש ואנחנו, שרק רוצים שיהיו מאושרים, חושבים איך להגשים להם חלומות. My Party – הפקות אירועים מציעים לכם, ההורים, מגוון אפשרויות למסיבת יום הולדת לילדים שהילדים יזכרו לנצח. הצוות המקצועי שלנו ידאג להתאים את הפעילות לגיל הילדים ויבטיח שגם לכם, המבוגרים, יהיה כיף גדול.

מסיבת יום הולדת לילדים

שאלו את עצמכם, מה הילדים שלכם אוהבים? יש לנו משהו בשביל כל אחד. כדי לקלוע לכל מני טעמים, תכננו חבילות שונות לחגיגות ימי הולדת לילדים. אחרי הכול, כשילדים שומעים חגיגה ימי הולדת הם הדבר הראשון שקופץ לראש ולכן מסיבת יום הולדת לילדים היא ההזדמנות הגדולה ביותר שלהם לחגוג.  אין לכם כל צורך לשבור את הראש. מהרגע שתפנו אלינו, אנחנו דואגים לכול מה שצריך:
  • שתייה
  • חטיפים
  • אוכל בכל רמה והיקף שתבחרו
  • ציוד הגברה מתקדם ברמה הגבוהה ביותר
  • תקלוט במגוון אפשרויות
  • עיצוב המתחם לפי טעמכם האישי וטעם הילד.
  • מפיק אירוע צמוד יסייע לכם לחשוב על האטרקציות המתאימות ביותר לגיל הילדים שיגיעו למסיבה ולהעדפותיהם האישיות של הילדים.
  • אנחנו מציעים מגוון אטרקציות מקוריות ומעניינות לחגיגות ימי הולדת לילדים שהילדים לא ישכחו במהרה.
  • אם תבחרו בהפקת יום הולדת בים, נדאג לכל פתרונות הישיבה והצרכים האחרים הדרושים על מנת להבטיח שלכולם יהיה בטוח ונוח.

חגיגה ימי הולדת

אם מדובר בילדים בגיל צעיר יחסית, נוכל להפיק חגיגות ימי הולדת לילדים צעירים המבוססות יותר על משחקים, אטרקציות והפעלות, תחנות יריד, דוכני מזון וכמו חטיפים, שתייה, שקיות הפתעה ועוגת יום הולדת מפנקת. לילדים בוגרים יותר נוכל להרים הפקת מסיבה עם די ג'יי שירקיד את כולם, בר ללא אלכוהול, נשנושים כיפיים וכמובן שכשחושבים חגיגה ימי הולדת לא באמת מושלמים בלי שולחן מעוצב לכל המתנות. אפשרות נוספת לחגיגות ימי הולדת לילדים - ערב קריוקי! נספק את כל ציוד ההגברה והמערכת לקריוקי לחגיגה משגעת.

הפקת יום הולדת בים

אין משהו שאומר יותר "כיף חיים" מאשר מסיבת חוף מופקת היטב. My Party מציעים חגיגות ימי הולדת לילדים במועדון ה-Mila, מתחם פתוח על חוף הים של ראשון לציון בו ניתן להרים הפקת יום הולדת בים עם כל מה שדרוש ליום הולדת בלתי נשכח שעליו הילדים יודו לכם זמן רב לאחר מכן.


 

מאמרים נוספים:

 


המועדונים שלנו


My Party הפקות אירועים

​​ ​

צור קשר

queen, queen, chess, game, crown

לקבלת פרטים להפקת אירוע בלתי נשכח מלאו את הטופס

 

 

  חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים