חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים       

חגיגת אירועים עסקיים

queen, queen, chess, game, crown

אירועים עסקיים הם חלק משמעותי בזירה העסקית, עבור חברות וארגונים, המעוניינים לחגוג עם עובדיהם. בימינו ארגונים וחברות מודעים לכך שחגיגה רגילה היא כבר לא מספיקה כדי לסמל אירוע מיוחד בזירה העסקית, כדי לחגוג ביחד עם צוות העובדים, הישג משמעותי או הצלחה בזירה העסקית. יותר מכך, חדשנות ותעוזה היא מילת המפתח לאירועים עסקיים התואמים לעידן המודרני. יותר מכך, חברות וארגונים שיהיו פתוחים לחשיבה חדשנית יקבלו אירוע מיוחד וגדול מהחיים, למנהלים ולעובדים כאחד, כדי לחגוג אירועים עסקיים רבים ומיוחדים.
 
מה אנו מציעים בחגיגות אירועים עסקיים?
ניתן לקיים אירועים עסקיים לארגונים קטנים, החל מ-50 אנשים, ועד לאירועים גדולים, של חברות וארגונים, עד למספר של 400 אורחים. אנחנו כאן לסייע לכם בהפקת אירועים עסקיים לחברות וארגונים, בחוויה מיוחדת שלא תשכחו זמן רב. לכם ולעובדים שלכם, אנחנו מעוניינים להשקיע מכל הלב כדי שתהיו מרוצים לאחר ההפקה של האירועים העסקיים, לשביעות רצונכם. אנחנו כאן כדי להגשים את חלומותיכם לאירוע העסקי המושלם, לכם ולעובדיכם. 
 
אנחנו ב- חברת My Party מציעים לכם אטרקציות והפעלות שונות בחגיגות של אירועים עסקיים למיניהם, כל מה שתרצו, אנחנו כאן כדי להגשים את החלומות לחגיגה המיוחדת שלא תשכחו אף פעם, אירוע של פעם בחיים. אנחנו כאן בשבילכם, לכל שאלה או בקשה, כדי לחגוג אירועים עסקיים מגוונים, לחברות קטנות וגדולות כאחד. זוהי הזדמנות אחת ויחידה כדי לחגוג, עד השעות הקטנות,  ביחד עם הקולגות לעבודה, באירוע בלתי נשכח.
 

אירועים עסקיים: מוניטין של חדשנות ושלמות
אירועים עסקיים משקפים את הרצון של ארגון לחגוג אירוע מסוים ופורץ דרך הקשור לחזון הארגוני. בכך הארגון גם מתגמל את עובדיו בחגיגה מהנה עבורם, שאחריה הם יחזרו עם כוחות מחודשים למקום העבודה, ויזכרו לטובה את הארגון, כארגון שמשקיע למען עובדיו ביוזמה זו של אירועים עסקיים למיניהם. כל ארגון עסקי ישאף לקדם את המוניטין העסקי שלו כארגון פורץ דרך בחדשנות ותעוזה, לא רק בזירה העסקית במקום העבודה, אלא גם בהפקה של אירועים עסקיים מיוחדים וחדשניים.

לכן אנחנו כאן, ב- חברת My Party, כדי לסייע לכם לקדם את ארגונכם כארגון בעל מוניטין של חדשנות ושאיפה לשלמות, באמצעות הפקת אירועים עסקיים שיענו לדרישותיכם, בכל קונספט שתבחרו, ליצירת אירוע מושלם שלא יישכח זמן רב, ושיקדם את מעמדו של הארגון כארגון שמשקיע למען עובדיו בהפקתו של אירוע מיוחד שייזכר לטובה, וישפיע על מעמדו של הארגון, בזירה העסקית, כארגון פורץ דרך.

 
 


המועדונים שלנו


My Party הפקות אירועים

​​ ​

צור קשר

queen, queen, chess, game, crown

לקבלת פרטים להפקת אירוע בלתי נשכח מלאו את הטופס

 

 

  חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים