חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים       

חגיגת בר / בת מצווה

queen, queen, chess, game, crown

שמחה גדולה שהגענו למצוות, ההורים ובני המשפחה גאים בנו שגדלנו והגענו לגיל המצוות. זה גיל משמעותי המסמל מעבר מילדות לבגרות, מעבר משמעותי שלנו לחיים הבוגרים. גיל 12 לבנות או גיל 13 לבנים מהווה את גיל ההגעה למצוות. גיל זה הוא משמעותי במיוחד, ובעל התרגשות רבה לצעירים ולצעירות שמגיעים לחגוג את הגעתם לבר/בת מצווה. גיל זה מהווה גיל מעבר, מתקופה של ילדות לתקופה בוגרת יותר, של החיים, על כל היבטיה, לטוב ולרע. למעשה, זוהי תקופה של אתגרים והפתעות וגם המון חוויות ייחודיות לגיל המצוות.
 
אדיבות ומקצועיות בשילוב ציוד מתקדם לאירוע של פעם בחיים
אנחנו ב- חברת My Party  מציעים לכם אטרקציות והפעלות שונות בחגיגות בת מצווה, בר מצווה, כל מה שתרצו, אנחנו כאן כדי להגשים את החלומות שלכם לחגיגה המושלמת שלא תשכחו זמן רבושאתם והאורחים שלכם תצאו ממנה מרוצים מכל הלב.
 

חגיגות בת מצווה / בר מצווה
חגיגות בר/בת מצווה הם אירוע מיוחד בחיים, שגם הצעירים וגם הוריהם יזכרו אותו לזמן ממושך. לכן חשוב לקיים אירוע גדול מהחיים, מהאגדות, או כל קונספט שתבחרו, שיתרום לתחושת סיפוק ושביעות רצון עבור הצעירים שחוגגים בר/בת מצווה. 

אנחנו בחברת My Party נדאג להגשים את חלומכם לאירוע יוצא דופן וכייפי, לפי החלומות האישיים שלכם, ובכל קונספט שתבחרו, אנחנו כאן בשביל לסייע לכם להגשים את כל התשוקות. רק תאמרו לנו מה תרצו שיהיה בחגיגה המיוחדת שלכם, עם הגיעתכם לגיל המצוות, ואנחנו נדאג להגשים את חלומכם, בצורה הטובה ביותר, ולשביעות רצונכם המרבית.

 
חברת My Party מספקת לכם שירות של 24 שעות בכל ימות השבוע, וניתן לקיים אירועים של חמישים אורחים עד 400 איש לחגיגות של בת מצווה / בר מצווה, עם שתייה ומזון בשפע, לפי בחירתכם, ובהגבלת גיל של 18 ומעלה למשקאות אלכוהוליים. אנחנו מציעים לכם מחירים אטרקטיביים, חבילות נוחות, והייחוד של המועדונים שלנו הם בסגנון דאנס-בר מועדון ולא לופט, לאירוע המושלם של חגיגות בת מצווה / בר מצווה.

האירועים המיוחדים שלכם, כגון מסיבת בת מצווה / בר מצווה, יתקיימו באולם אירועים הממוקם במרכז הארץ, עם צוות מקצועי ברמה גבוהה וכן ציוד מתקדם של מערכות תאורה והגברה. אל תהססו לפנות אלינו בהקדם כדי שנוכל להפיק את האירוע המיוחד עבורכם בחגיגות בת מצווה / בר מצווה שלכם או של ילדכם.
 
 


המועדונים שלנו


My Party הפקות אירועים

​​ ​

צור קשר

queen, queen, chess, game, crown

לקבלת פרטים להפקת אירוע בלתי נשכח מלאו את הטופס

 

 

  חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים