חגיגת גיוס / שחרור

  חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים       
queen, queen, chess, game, crown

רגע לפני הגיוס לצה"ל מסיבת גיוס מעניקה את ההזדמנות להיפרד מהחיים האזרחיים, הבטוחים והמוכרים שלנו, ולעבור לשלב מיוחד בחיים, המשלב בתוכו המון בגרות ועצמאות. במסיבת הגיוס ניתן לחגוג איך שתרצו, לפי התשוקות והחלומות האישיים שלכם, מכל הלב. זו ההזדמנות שלכם להתלבש איך שתרצו, להתאפר ולחגוג עד אור הבוקר, בחגיגה גדולה מהחיים. רגע לפני המעבר לצבא ולטירונות, זוהי תקופה המשלבת בתוכה חוויות לא פשוטות והיא מאתגרת במיוחד. לכן חשוב לחגוג אירוע כזה של המעבר לחיי הצבא והפרידה מחיי האזרחות, בחגיגה גדולה מהחיים. כל זאת ממש רגע לפני שעוברים למסגרת נוקשה ותובענית של חיי הצבא.
 
אנחנו כאן בשבילכם בשירות אישי ומקצועי
במסיבת גיוס או שחרור חשוב להקפיד לבחור את הצוות הטוב ביותר שיחגוג אתכם את היום המיוחד בחייכם, מסיבת גיוס או מסיבת שחרור, בשניהם החוויה של החגיגה צריכה להיות מושלמת. לכן אנחנו בחברת My Party  כאן לשרת אותכם לאורך כל הדרך החל מבחירת צלם ודיג'י, וכן מספקים עבורכם תאורה וציוד ברמה גבוהה במיוחד עבורכם. כמו כן, ניתן לשלב באמצעות חברת My Party  אטרקציות והפעלות שונות בחגיגות הגיוס או חגיגות השחרור, כל מה שתרצו, אנחנו כאן כדי להגשים את החלומות שלכם לחגיגה המושלמת של מסיבת גיוס או מסיבת שחרור.
 

מסיבת שחרור ומעבר לחיים עצמאיים
מסיבת שחרור גם יכולה להיות מסיבה בלתי נשכחת, ומסמלת את המעבר לחיים העצמאיים לאחר השחרור מהצבא. מסיבת שחרור מסמלת את המעבר לבגרות מחושלת וחזקה, לאחר השירות בצבא. השחרור הוא לא רק שחרור פיזי של שחרור מהצבא אלא גם שחרור פנימי של עצמנו, שחרור של הנפש הפנימית שלנו, שחרור לחיים מלאי הפתעות וחוויות מיוחדות הממתינות לנו בהמשך חיינו בחיים הבוגרים והעצמאיים של לאחר הצבא. מסיבת שחרור היא לא מסיבה רגילה, היא מסמלת מעבר לא ידוע לחיים חדשים, שלאחר השחרור מהצבא.

 
חברת My Party מספקת לכם שירות של 24 שעות בכל ימות השבוע, וניתן לקיים אירועים של חמישים אורחים עד 400 איש לחגיגות של מסיבת גיוס או מסיבת שחרור. אנחנו מציעים לכם מחירים אטרקטיביים, חבילות נוחות, והייחוד של המועדונים שלנו הם בסגנון דאנס-בר מועדון ולא לופט, כך שתקבלו מסיבה ייחודית ולא רגילה, גדולה מהחיים. ניתן לקיים את האירועים המיוחדים שלכם, כגון מסיבת גיוס או מסיבת שחרור, במרכז הארץ, עם צוות מיומן וכן ציוד של מערכות תאורה והגברה מהמתקדמות שיש.

 
 


המועדונים שלנו


My Party הפקות אירועים

​​ ​

צור קשר

queen, queen, chess, game, crown

לקבלת פרטים להפקת אירוע בלתי נשכח מלאו את הטופס

 

 

  חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים