חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים       

חגיגת נשף סיום / אפטר סיום

queen, queen, chess, game, crown

רגע לפני המעבר לפרק חדש בחיים....
נשף סוף שנה / אפטר סיום מאפשר לחגוג בחגיגה גדולה מהחיים את סיום הלימודים ואת גיל 18 המאתגר והמיוחד, רגע לפני שעוברים לחיים הבוגרים. כל השנים שהשקענו בבית הספר, וכעת זוהי הזדמנות לחגוג בחגיגה יוצאת דופן את סיום השנה, את סיומה של תקופה מיוחדת בחיים, רגע לפני שאנחנו עוברים לשלב הבא בחיינו, לחיים עצמאיים, שונים וייחודיים, כל אחד בדרכו, ולפי חלומותיו האישיים ןשאיפותיו לעתיד. רגע לפני, זוהי ההזדמנות לחגוג עם כל החברים במסיבת נשף סוף שנה / אפטר סיום גדולה מהחיים.

 
חברת My Party מספקת לכם שירות של 24 שעות בכל ימות השבוע, וניתן לקיים אירועים של חמישים אורחים עד 400  איש לחגיגות נשף סוף שנה / אפטר סיום, עם שתייה ומזון בשפע, ובהגבלת גיל של 18 ומעלה למשקאות אלכוהוליים. אנחנו מציעים לכם מחירים אטרקטיביים, חבילות נוחות, והייחוד של המועדונים שלנו הם בסגנון דאנס-בר מועדון ולא לופט, לאירוע המושלם של חגיגות נשף סוף שנה / אפטר סיום, בציוד מתקדם של תאורה והגברה וצוות מיומן הקשוב לכל בקשותיכם, ושנמצא כאן עבורכם להגשים את כל החלומות, להפקת האירוע המושלם לחגיגות  נשף סוף שנה / אפטר סיום.
 

איזה כיף!! הגענו לסיום כיתת י"ב, אנחנו כבר בוגרים בני 18 ואין יותר כיף מלחגוג את המאורע המיוחד הזה בהפקה של נשף סוף שנה / אפטר סיום עם כל החברים הקרובים, בחגיגה מושלמת שנזכור לתמיד. חגיגה כזו מאפשרת לבוגרים חוויה מושלמת של סיום לימודיהם, רגע לפני המעבר שלהם לחיים הבוגרים המפתיעים והמאתגרים. נשף סוף שנה / אפטר סיום, מאפשר הזדמנות ייחודית לבוגרים ליהנות יחדיו, בחוויה מלכדת ומגבשת, ובעיקר חוויה גדולה מהחיים. החוויה המלוכדת היא חשובה, כדי לנצור זיכרונות עם החברים הקרובים מהלימודים, וכך להוסיף עוד זיכרונות ממסיבה מושלמת ומיוחדת של סוף שנה, שנזכור לכל חיינו.
 
מה נוכל להציע עבורכם?
אנחנו ב- חברת My Party  מציעים לכם אטרקציות והפעלות שונות בחגיגות נשף סוף שנה / אפטר סיום, כל מה שתרצו, אנחנו כאן כדי להגשים את החלומות לחגיגה המיוחדת שלא תשכחו אף פעם, אירוע של פעם בחיים,  כדי לחגוג את סיום השנה. זוהי הזדמנות אחת ויחידה כדי לחגוג, עד השעות הקטנות,  ביחד עם החברים הקרובים, שהיו אתכם כל השנים. בחגיגה ענקית שהיא חוויה מלכדת ומגבשת מיוחדת במינה. 
 
 


המועדונים שלנו


My Party הפקות אירועים

​​ ​

צור קשר

queen, queen, chess, game, crown

לקבלת פרטים להפקת אירוע בלתי נשכח מלאו את הטופס

 

 

  חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים