חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים       

חגיגת סוף מסלול / קורס

queen, queen, chess, game, crown

סיום שלב בחיים ומעבר לשלב הבא
מסיבת סוף מסלול או סיום קורס מהווה סמל של סיום מוצלח לתקופה חווייתית ומאתגרת, שעברה בהצלחה, ועם המון תקווה לשלב הבא בחיים. כל שלב בחיים מכיל בתוכו אתגרים וציפיות רבות, וכאשר אנו מגיעים לסוף של שלב מסוים שעברנו בהצלחה, הרי שאין משמח יותר מכך, כסמל להצלחתנו. וכך אנו מוכנים בשמחה רבה לעבור לשלב הבא בחיינו, לאחר שנחגוג כראוי את הצלחתנו.


מה אנו מציעים עבורכם?
במסיבת סוף מסלול או סיום קורס חשוב להקפיד לבחור את הצוות הטוב ביותר שיחגוג אתכם את היום המיוחד בחייכם, מסיבת סוף מסלול או סיום קורס, בשניהם החוויה של החגיגה צריכה להיות הכי טובה שיש כאירוע שנזכור לכל החיים. 
לכן אנחנו בחברת My Party נמצאים כאן לשרת אותכם לאורך כל הדרך החל מהלבטים לגבי צלם ודיג'י, ועד לרמת הציוד בכך שאנו מספקים עבורכם תאורה וציוד ברמה גבוהה במיוחד. כמו כן, ניתן לשלב באמצעות חברת My Party אטרקציות והפעלות שונות בחגיגות סוף מסלול או סיום קורס, כל מה שתרצו, אנחנו כאן כדי להגשים את החלומות שלכם לחגיגה המושלמת שלא תשכחו זמן רב ושתהנו מכל רגע ממנה.

חברת My Party מספקת לכם שירות של 24 שעות בכל ימות השבוע, וניתן לקיים אירועים של חמישים אורחים עד 400 איש לחגיגות של סוף מסלול או סיום קורס, עם שתייה ומזון בשפע, לפי בחירתכם. אנחנו מציעים לכם מחירים אטרקטיביים, חבילות נוחות, והייחוד של המועדונים שלנו הם בסגנון דאנס-בר מועדון ולא לופט, כך שתקבלו מסיבה יוצאת דופן ולא רגילה, שאתם והאורחים שלכם תהנו ממנה בצורה מושלמת. האירועים המיוחדים שלכם, כגון מסיבת סוף מסלול או סיום קורס, יתקיימו במרכז הארץ, עם צוות מיומן וכן ציוד מתקדם של מערכות תאורה והגברה. אל תהססו לפנות אלינו עוד היום כדי לארגן את האירוע המיוחד עבורכם.
 

מסיבת סוף מסלול או סיום קורס מסמלת סיום תקופה בדרך לפרק הבא בחיים. סיום מסלול בצבא או סיום קורס בתחום לימודים כלשהו מהווים אירועים משמעותיים בחייו של האדם. אירועים אלו מסמלים הצלחה בהגעה לקו הסיום של סיום קורס או סיום מסלול כלשהו, בדרך ליעד הבא. 
 
סיום קורס בתחום לימודים, למשל, מעניק המון שביעות רצון אישית לאדם, על כך שהצליח לסיים קורס בהצלחה. אין דרך טובה יותר לחגוג סיום קורס מאשר באמצעות מסיבת סיום קורס, עם כל הקרובים והאהובים שלנו, שיחגגו אתנו את ההישג שלנו.
 
 


המועדונים שלנו


My Party הפקות אירועים

​​ ​

צור קשר

queen, queen, chess, game, crown

לקבלת פרטים להפקת אירוע בלתי נשכח מלאו את הטופס

 

 

  חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים