מסיבת בת מצווה מיוחדת

queen, queen, chess, game, crown

בת מצווה קלאסית באולם או במועדון עם די ג'יי, קייטרינג וברכות מהמשפחה והחברים יכולה להיות יופי של בחירה כדי לחגוג את כניסתה של הילדה לגיל ההתבגרות. כך הרוב עושים, אבל כדי להרים מסיבת בת מצווה מיוחדת באמת, כזו שתהיה באמת שלה ורק שלה, יש צורך במפיקי אירועים מקצועיים שיתנו לה ערב של פעם בחיים. לכל אחת מגיע פעם אחת בחיים להיות במרכז העניינים ולהרגיש כמו מלכה. My Party מציעים מגוון אפשרויות להפקת בת מצווה במרכז. בין שתרצו לחגוג במועדון, ללכת על הפקת בת מצווה בבריכה או על הפקת בת מצווה בוילה, נדאג שאת הערב הזה, לא תשכחו לעולם.

הפקת בת מצווה בבריכה

מסיבת בת מצווה מיוחדת ניתן לתכנן בהרבה דרכים, אבל איזו דרך יכולה להיות כיפית יותר מיום של חגיגה בבריכה? לילדים שונים יש טעם שונה ולא כולם ייהנו מכל דבר, אבל מעטים הילדים שלא נהנים ממסיבת בריכה עם אטרקציות, הפעלות, מוסיקה ומופעי בידור שיהפכו את החגיגה שלכם לפסטיבל של שמחה ולמסיבת בת מצווה מיוחדת. להפקת בת מצווה בבריכה, פנו אלינו על מנת לסגור את מועדון ה-Casa בבעלותנו בו קיימת בריכה עם כל האביזרים והציוד שתצטרכו למסיבת בריכה מושלמת שתהיה מסיבת בת מצווה מיוחדת כמו שלא הרבה עושים.

הפקת בת מצווה בוילה

אפשרות נוספת שאנו מציעים היא הפקת בת מצווה בוילה מפנקת עם כל השדרוגים כדי לחגוג במסיבה כמו אחרוני הסלבים. מהרגע שתפנו אלינו, אין צורך לדאוג לכלום. מפיקי האירועים שלנו ילוו אתכם ויהיו קשובים לכל ההעדפות והבקשות שלכם ושל הילדה. המקום כולו יעוצב לפי עולמה וטעמה האישי ונדאג שהיא והחגיגה המיוחדת לה יהיו במרכז העניינים. נספק לכם שירותי קייטרינג מעולים עם מגוון אפשרויות, ברמן מקצועי עם מיטב המשקאות לבחירתכם, מערכות הגברה ברמה הגבוהה ביותר ודי ג'יי המותאם להעדפות והצרכים שלכם שידאג שמסיבת בת מצווה מיוחדת כזו עוד לא הייתה.   

הפקת בת מצווה במרכז

לכל הצרכים שלכם להפקת בת מצווה במרכז, מהמתחם וכל השירותים ועד לשדרוגים מיוחדים כמו הפקת קליפ לבת המצווה, כניסות מיוחדות, סרטונים מופקים לכבודה עם ברכות ואיחולים ממשפחה וחברים וכל אטרקציה, הפעלה, מופע מרגש שווה וכל מני תוספות שתצטרכו כדי להפוך את הערב הזה למושלם, נדאג שלילדה תהיה מסיבת בת מצווה מיוחדת שתרגש אותה ותגרום לה להרגיש הכי חשובה בעולם, כפי שמגיע לה.
 

מאמרים נוספים:

 


המועדונים שלנו


My Party הפקות אירועים

​​ ​

צור קשר

queen, queen, chess, game, crown

לקבלת פרטים להפקת אירוע בלתי נשכח מלאו את הטופס

 

 

  חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים