מסיבת גיוס בבריכה

queen, queen, chess, game, crown

רגע לפני שנתחיל לטחון שמירות ולהיות כל היום על הרגליים, מה יותר כיף מלרקוד ולהרים איזה צ'ייסר לחיים עם כל החברים הכי טובים? לעשות את זה בבריכה! My Party תפיק לך מסיבת גיוס בבריכה שתיצור לך, לחברים או למשפחה זיכרונות יפים לכל החיים ותשלח אותך לעלות על מדים בכיף. ארגון מסיבת גיוס יכול להיות פעמים רבות מורכב. למצוא די ג'י, לדאוג לאוכל, מערכת הגברה, לסגור מקום. בטלפון אחד אלינו, כל הסיפור יורד לך מהראש. אנחנו נדאג לכל מה שצריך כדי שתהיה לך חגיגת גיוס בבריכה שתגרום לך לחייך הרבה זמן אחר כך.  

חגיגת גיוס בבריכה

לרוב, לא פשוט לארגן מסיבת גיוס בבריכה. הדבר דורש מאתנו למצוא מתחם עם בריכה שבעליו גם יסכימו לסגור אותו רק עבורנו והרבה פעמים הדבר עולה המון ודורש תיאומים מורכבים. לאחר שכבר מצאנו את המקום, צריך לדאוג לסידורי ישיבה נוחים ומתאימים, להביא למקום הגברה ותאורה ואת כל אנשי המקצוע שיפעילו את האירוע. הדבר כבר הופך להפקה מורכבת מאוד שמלווה בהמון גורמים ומאוד מהר תהפוך חגיגת גיוס בבריכה לכאב ראש נוראי שעלול לגרום לך לרדת מהרעיון. כדי להבטיח שלא יהיה צורך לוותר, נשמח לעזור לך ולהפיק עבורך מסיבת גיוס בבריכה במתחם בבעלותנו בו אנו דואגים לכל מה שנדרש.

ארגון מסיבת גיוס

במתחם ה-Casa המשמש אותנו לחגיגות גיוס בראשון לציון יש לנו את כל מה שנדרש מבלי צורך לתאם בין יותר מדי גורמים. המתחם מכיל בריכה, פינות ישיבה כיפיות והינו מעוצב באווירה של מסיבת קיץ שווה בקריביים. אנו עובדים בתיאום עם הטובים שבאנשים המקצוע הנדרשים למסיבה. נדאג לכם לקייטרינג לפי ההעדפות שלכם, מערכות הגברת חדישות ומתקדמות, די ג'יי שיתקלט כל מה שתרצו, חטיפים, שתייה חריפה ורגילה ובנוסף ניתן לתכנן בתיאום אתנו אינספור אטרקציות והפתעות שייקחו את המסיבה לשלב הבא. עם My Party ארגון מסיבת גיוס הופך ממבצע מורכב לשירות מפנק וכיפי. זו המשימה שלנו לדאוג שתהיה לך מסיבת גיוס בבריכה מושלמת.

חגיגות גיוס בראשון לציון

כדי לחגוג את ימי האזרחות האחרונים שלך בשלוש השנים הקרובות, אין כמו מסיבת גיוס בבריכה כדי לבלות כמו שצריך לפני שוק הטירונות. אנו ערוכים לכל מני חגיגות גיוס בראשון לציון בבריכה, על החוף ובמתחמים סגורים בסגנון דאנס בר. הכול תלוי רק בהעדפות שלך וביכולת שלך להעביר לנו מה אתה צריך. למסיבת גיוס בבריכה ובהמון סגנונות אחרים, נשמח לתת לך שירות צמוד ואיכותי.
 

מאמרים נוספים:

 


המועדונים שלנו


My Party הפקות אירועים

​​ ​

צור קשר

queen, queen, chess, game, crown

לקבלת פרטים להפקת אירוע בלתי נשכח מלאו את הטופס

 

 

  חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים