מסיבת גיוס משפחתית

queen, queen, chess, game, crown

הילדה או הילד מתגייסים? אתם בטח מאוד מאוד מתרגשים. תמיד קשה לראות אותם הולכים. יחד עם ההתרגשות והגאווה מגיעה גם דאגה והתחושה שלאט לאט הם עוזבים את הבית. כדי לשלוח אותם ברוח טובה ומשמחת לשלוש שנים של השירות הצבאי, בוודאי הייתם רוצים לחגוג ובגדול. My Party – הפקות אירועים מציעים לכם הפקות מקוריות למסיבת גיוס משפחתית שתאפשר לכם לשמח את החיילים החדשים ולתת לכל המשפחה הזדמנות לאיחולים ואולי גם לאיזו עצה אחת או שתיים. בכל הקשור להפקת מסיבת גיוס רעיונות, לא חסרים לנו.

מסיבת גיוס רעיונות

My Party יפיקו עבורכם מסיבת גיוס משפחתית בלתי נשכחת שתשאיר לכם זיכרונות משפחתיים מרגשים לכל החיים. כדי לוודא שאכן הזיכרונות יישארו עמכם, נוכל לספק לכם צלם מקצועי שילווה אתכם לאורך כל האירוע. אנו מספקים לכל מסיבת גיוס עיצוב שווה ובהתאמה אישית לצרכיכם וטעמכם. מתקשים לחשוב למה תזדקקו ומה תעדיפו? אל דאגה, יש לנו ניסיון רב ונציע למסיבת גיוס רעיונות ממגוון סוגים עד שנמצא את מה שמדבר אליכם. נלווה אתכם באופן צמוד, בסבלנות ובמסירות עד שנגשים בדיוק את מה שהכי תרצו.
  • תרצו אמן מבצע? יש לנו את כל מערכות ההגברה והציוד המתקדם והאיכותי ביותר כדי להרים הופעה ברמה הגבוהה ביותר.
  • תלכו על כיוון של קריוקי ועל האש? נספק עבורכם את כל ציוד הקריוקי וצוות שידאג לכל ההכנות לעל האש וימקם דוכנים במתחם פתוח כך שלכם יישאר רק לבלות ולשמוח ביום המרגש הזה.
  • יש לנו מגוון אטרקציות משמחות לכל המשפחה שיוסיפו עניין ובידור לכל מסיבת גיוס משפחתית. נשמח לספק לכם למסיבת גיוס משחקים, אטרקציות וכל מני אמצעי בידור לבחירתכם.

מסיבת גיוס עיצוב

רוצים מסיבת גיוס משפחתית שתהיה באמת ייחודית רק לכם? יש לנו אפשרות להתאים לכל מסיבת גיוס עיצוב ייחודי. בכל שלבי תכנון הפקת האירוע, תלוו במומחה לעיצוב אירועים באמצעותו נמתג ונעצב את האירוע סביב גיבור הערב והמשפחה.

מסיבת גיוס משחקים

בכל מסיבת גיוס משפחתית כדאי שתהיה הפעלה כלשהו שתגבש את כולם ותכניס אותם לאווירת המסיבה. מפיק האירועים המקצועי שלנו יחשוב יחד עמכם כיצד לשלב במסיבת גיוס משחקים והפעלות מעניינות שתעזור לכם להיכנס לאווירה.
בין אם תבחרו במתחם פתוח או סגור, באירוע קטן או לכמה מאות אנשים, במסיבה עם ריקודים ואלכוהול או יום של ארוחה ומשחקים, אנחנו כאן כדי לוודא שיש לכם כל מה שצריך כדי לקבל מסיבת גיוס משפחתית מושלמת.
 

מאמרים נוספים:

 


המועדונים שלנו


My Party הפקות אירועים

​​ ​

צור קשר

queen, queen, chess, game, crown

לקבלת פרטים להפקת אירוע בלתי נשכח מלאו את הטופס

 

 

  חגיגת ימי הולדת          חגיגת גיוס / שחרור          חגיגת סוף מסלול / קורס          חגיגת בר/ בת מצווה          חגיגת נשף סיום / אפטר סיום          חגיגת אירועים עסקיים